KarMASin hallituksen 2017 yhteystiedot

Ohessa on KarMASin hallituksen jäsenten yhteystiedot vuodelta 2017. Jäsenet ja yhteystiedot päivittyvät seuran vuosikokouksen jälkeen.

Jos sinulla on kysyttävää KarMASin toimintaan liittyen, ota yhteyttä kehen tahansa hallituksen jäseneen niin neuvomme mielellämme.

Jenni Leppilahti (pj.) jenni.leppilahti@gmail.com 0505424550
Janne Kirvesmäki (vpj.) janne.kirvesmaki@gmail.com 0407232868
Olli Huhtanen ohhuhtanen@gmail.com 0503040117
Jarno Isoaho jarno.isoaho@gmail.com 0405589469
Antti Rantala antti.rantala@metsagroup.com 0408413935
Heikki Muhonen heikki.muhonen@karstula.fi 0405884866
Pia Nuolikoski 0405769332

Hallituksen sihteeri Kimmo Humppi kimmo.humppi@procutek.fi 0408403250
Rahastonhoitaja Riikka Oikari